Publikohet projekti i shumëpritur – “Sekreti im” nga Xhensila dhe Pirro (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur mes Xhensila Myrtezajt dhe Pirro Çakos.

“Sekreti im” quhet kënga e cila e riktheu artisten pas një kohe të gjatë pa projekte muzikore, pasi u bë nënë vitin e kaluar.

Projekti u realizua nga Pirro aranzhimin e Darko Dimitrov.

Videoklipi u realizua në Venecia të Italisë./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm