Ekskluzive: Ana zbulon detaje për videoklipin që e bëri bashkë me Atdheun

By

Para disa javësh është raportuar se Ana Lleshi do të debutojë në muzikë, dhe erdhi në Prive për të rrëfyer shumë nga detajet e projektit të ri dhe jo vetëm!

Videoklipi i saj i ri protagonist ka edhe Atdheun, dhe të dy erdhën sërish bashkë për të na zbuluar shumë të pathëna.

Ndiqni materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm