Prive zbulon arsyen e shkuarjes së Ledrit dhe Butës në Amerikë

By

“Mbi Re” ishte bashkëpunimi i parë i Ledrit dhe Butës – reperi i ri që iu bashkua estradës shqiptare vetëm pak kohë më parë.

Buta tani është nën menaxhimin e Faton Shoshit, aty ku Ledri Vula është tash e disa vjet.

Tani dyshja kanë vendosur të vijnë edhe me një projekt së bashku.

Burime të Prive shumë pranë artistëve kanë bërë me dije se Ledri dhe Buta bashkë me Faton Shoshin kanë udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës për të xhiruar klipin e këngës së re e cila pritet të publikohet së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm