Nora dhe Roberti bashkohen sërish për vajzën (FOTO)

By

Ka kaluar kohë e gjatë që kur Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndarë.

Por marrëdhëniet e tyre kanë qenë gjithmonë të mira pasi në mes kanë vajzën e tyre Renee.

Ata janë bërë bashkë sërish sot për një etapë të re të vajzës. Renee përfundoi parashkollorin dhe për këtë ditë të veçantë, prindërit i qëndruan pranë.

Të dy vazhdojnë të jenë miq të mirë dhe po merren me muzikë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm