Nis puna për projektin e ri, Genc Prelvukaj ka një kërkesë…

By

Kanë kaluar pak javë prej publikimit të këngës “Andërr” – bashkëpunim i Genc Prelvukajt me Lyrical Son, i cili mblodhi më shumë se dy milionë klikime në youtube.

Reperët u bënë bashkë për herë të tretë, dhe rezultuan me një sukses goxha të madh.

Pas kësaj, Genci menjëherë ka nisur punën për projektin e tij të radhës.

Përmes një postimi që artisti ka bërë në Instagram, lajmi u konfirmua. Përveç kësaj, reperi kërkon njerëz interesant që të jenë pjesë e klipit të tij të ri i cili do të xhirohet këto ditë.

Më poshtë postimi i plotë i Gencit./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BjXEVgfn-Cu/?taken-by=gencprelvukaj

Artikuj të ngjashëm