Del në shitje shtëpia që Dukesha Meghan Markle ndau me burrin e saj të parë (FOTO)

By

Shtëpia që dikur banonte Meghan Markle me burrin e saj doli në shitje për 1.799 milionë dollarë.

Javën e kaluar, një shtëpi me katër dhoma gjumi, tre banjo në lagjen e poshtme të Hancock Park, goditi tregun për më pak se 2 milion dollarë, që TMZ raporton se Dukeshën Meghan jetio aty kohë para se të zhvendosej në Toronto, për të filmuar serialin Suits.

Ajo jetoi aty me bashkëshortin e saj të parë. Markle dhe producenti Trevor Engleson u martuan në 2011 pasi ishin në lidhje për shtatë vjet. Ata u divorcuan në vitin 2013.

Notable features include a spacious open floor plan on the first level, a living room fireplace, stainless steel kitchen appliances and remodeled bathrooms, plus a porch and outdoor dining area in the backyard.

 

 

Artikuj të ngjashëm