Edoni thotë se do të bëj operacione plastike, njëri nga banorët i lutet që mos ta bëjë

By

Banorët e Big Brother VIP Kosova vazhdojnë të zhvillojnë biseda të ndryshme me njëri-tjetrin.

Një të tillë e bën sot edhe Edoni dhe Gjoni së bashku, përcjell Klankosova.tv.

Edoni është shprehur se do të bëj operacione plastike, derisa Gjoni i është lutur që të mos e bëjë atë.

View this post on Instagram

A post shared by Klan Kosova (@klankosovaofficial)

Artikuj të ngjashëm