Këngtarja e famshme shfaqet: Për herë të parë në publik shtatzënë (FOTO)

By

U përfol e u përfol, por asnjëherë nuk e pranoi se është shtatzënë.

Por më në fund, këngëtarja ka bërë një hap në këtë drejtim dhe ka publikuar një imazh në të cilin thotë se është gjashtë muajshe shtatzënë.

Vazhdimisht ka publikuar fotografi të mëhershme, nga koha kur nuk ishte me barrë, e ku dukej fit e seksi në rroba banje.

E kësaj here këngëtarja ka publikuar një fotografi, në tuta sportive në përshkrimin e së cilës e jem deklaratën se po pret fëmijën e saj të parë.

Këngëtarja asnjëherë nuk e ka bërë publik të dashurin e saj, por është raportuar se me të ka kohë të gjatë që është në lidhje. /Prive.al

Almost 6 months#pregnant

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Artikuj të ngjashëm