Befason Mozzik! Përkrahë publikisht këtë kolege (FOTO)

By

Me ndryshimet e bëra së fundmi edhe në karrierë, Mozzik është tashmë artist i lirë nga Loredana.

E duket se këto risi kanë sjellë situata të reja.

Reperi ka befasuar shumëkë mbrëmjen e sotme kur në profilet e tij ka vendosur ta mbështesë një kolege të njohur vendore.

Ai ka shpërndarë këngën e re ‘Sicko’ të Taynas duke etiketuar vetë reperen dhe menaxherin e saj, me të cilin Mozzik njihej paraprakisht.

Kaq ka mjaftuar që fansat të dyshojnë edhe mbi ndonjë bashkëpunim të mundshëm që mund të vijë në të ardhmen mirëpo një gjë e tillë është ende herët që të thuhet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm