Kë do zgjidhte Lori të këndonte në dasmën e saj? – Flet vet ajo (VIDEO)

By

Këtë të shtunë që sapo iku, në rubrikën “Çitja pikën” të emisionit Prive ishte Lori Kaçka.

Këngëtarja tregoi disa gjëra për veten.

Lori rrëfeu kumbara e kujt është, a ka pasur faza depresive gjatë jetës së saj, kush e përmbush atë por edhe kë do të ftojë për të kënduar në dasmën e saj.

Artistja nga Durrësi e cila jeton në Kosovë, ndër të tjerash tregoi si do të pëlqente të jetë dasma e saj dhe këtë mund ta kuptoni duke klikuar mbi videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm