Edona Reshitaj së shpejti bëhet nuse?!

By

Jo vetëm këngëtarët po i japin fund beqarisë. Edhe aktorja Edona Reshitaj të cilën së fundmi e pamë në serialin televiziv “Stinë Dashurie” po martohet.

Shumë shpejt artisten do ta shohim në altar.

Për aq sa ka marrë vesh Prive, Edona ka bërë një organizim shumë special për ditën e saj më të veçantë e që gjithçka pritet të ndodhë jashtë Kosovës.

Çiftit i urojmë lumturi dhe të trashëgohen./Prive.al

Artikuj të ngjashëm