Argjentinës nuk i pëlqejnë dasmat (Video)

By

Këngëtarja Argjentina Ramosaj këtë verë nuk ka qenë mjaft aktive në muzikë kjo për faktin se ajo i është përkushtuar djalit të sapolindur.

Emrin i’a la Noah pasiqë Argjentina kur ka jetuar në Holandë njihte një djal të kojshisë që kishte këtë emër dhe i mbeti në kokë.

Ramosaj propozim për martesë mori gjatë një udhëtimi por që nuk bëri dasëm madhështore në vendet tona siç jemi mësuar nga këngëtarët.

Për Prive, Argjentina u shpreh se ajo e as bashkëshorti nuk janë të dhënë pas dasmave./Prive.al

Artikuj të ngjashëm