Edona paralajmëron këtë banor: “Do të nominoj çdo javë” (VIDEO)

By

Edonës ende nuk po i del inati me disa prej banorëve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Së fundmi, ajo i tha Bucit se do ta nominojë javë për javë dhe bashkë me të edhe Besin, aleatin e tij, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni videon për më shumë.

Artikuj të ngjashëm