Kujt i thotë “Çka m’ke thanë” Engjellusha Salihu në këngën e re?

By

Engjellusha Salihu ka publikuar projektin e ri muzikor “Çka m’ke thanë”.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur Valon Biba, ndërsa për orkestrimin Valdrin Abazi.

Dëgjojeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm