Këtë javë në Prive, si gjithnjë ekskluzivitete dhe intervista speciale! (VIDEO)

By

Këtë të shtunë, Prive ju sjellë materiale të artistëve shqiptarë që kemi gjatë kohë pa i parë në intervista.

Artjola Toska e Evi Reçi, nga Tirana vijnë në ekranin e Klan Kosovës për të folur për jetën personale.

Të shtunën në ora 19:00, do mësoni nëse dikush u bë xheloz për skenat intime të Ronela Hajatit me modelin bukurosh në klipin e ri.

E në intervistën 60-të sekondëshe, përgjigjet Uki. Mos harroni të rrini stoikë para ekraneve, të shtunën në ora 19:00, në kanalin numër katër në cdo kabllor. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm