Edhe Yll Limani do pite nga duart e Xhulit

By

Sot gjatë ditës Xhuli përveshi mëngët dhe u nisi gatimin për banorët e shtëpisë.

Ajo nxori miellin dhe nisin gatimin e piteve me spinaq për të gjithë.

Banorët e tjerë pastaj u kujdesën për përgatitjen e tryezës dhe u mblodhën të gjithë në një gosti të madhe.

Yll Limani i cili po ndiqte banorët teksa drekonin publikoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram.

“Big Brother po hajnë pite, dua pite”, shkruan ai në postimin e tij. /Prive.a

l

Artikuj të ngjashëm