Do ta adhuroni që në dëgjim të parë këngën e re nga Tayna x Kidda

By

Tayna dhe Kidda erdhën në bashkëpunim për herë të parë.

Kënga e titulluar “Anaconda” tashmë është lansuar në platformën Youtube.

“Anaconda” vjen e shoqëruar me videoklip dhe fansat po e adhurojnë që në dëgjim të parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm