Probleme me shëndetin mendor? Kim Kardashian i vihet në mbrojtje Kanye West

By

Kim Kardashian, është treguar një bashkëshorte shumë e kujdesshme dhe protektive në raport me bashkëshortin e saj, reperin Kanye West.

Karka thënë se Kanye është treguar vetvetja menjëherë pas akuzave në rrejte sociale, se ai po përjeton probleme me shëndetin mendor.

37 vjeçarja është hedhur në mbrojtje të bashkëshortit të saj, pasi ai është kritikuar për mesazhet pro-Trump, ku e thërret presidentin e Shteteve të Bashkuara si “vëllai i tij”.

“Mediat po përpiqen ta demonizojnë bashkëshortin tim, por më lejoni të them vetëm këtë”. “Komentet tuaja për Kanye dhe “cicërrimat” e tija, janë shqetësuese dhe në fakt të frikshme”, ka shkruar ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm