YJET NË NJË EKIP FUTBOLLI!

By

Reperi i grupit Etnon, Genc Prelvukaj ka shpërndarë një fotografi ku shihet një ekip futbolli.

E veçanta e kësaj skuadre janë yjet mirëpo jo të futbollit por të aktrimit e muzikës.

Portën e mbron aktori Kushtrim Sheremeti e futbollistë janë Capital T, Blero, Eshref Durmishi, Lirak Çelaj, Genc Prelvuka dhe disa artistë të tjerë.

Të gjithë këta në një ekip përfaqësojnë ‘skuadrën e ëndrrave’ të Prevulkaj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm