Për çfarë po qëndron Rovena Stefa kaq gjatë në Prishtinë?

By

Këngëtarja e hiteve të dikurshme “ Dasma”, “Djalo ti më bën magji”, “ Burrë të martuar dashurova” duket qe së fundmi, fokusin e aktiviteteve e ka të orientuar në tjetër drejtim, atë të seteve fotografike.

“Erotik” është foto sesioni i saj i fundit në të cilin këngëtarja ka guxuar majftë shumë sa i përket paraqitjës së linjave trupore.

Por ajo që bën përshtypje së fundmi tek këngëtarja, është publikimi i fotove të shpeshta në rrejtin social instagram, teksa shihet në hotele dhe kafiteri të ndryshme të kryeqytetit kosovar.

A janë projektet e radhës të saj të lidhura kaq ngushtë më Kosovën?/PRIVE.AL/

12966409_10208625297620142_348353189_n

12969218_10208625297020127_698247691_n

Artikuj të ngjashëm