Edhe një i famshëm diagnostikohet me koronavirus (VIDEO)

By

Aktori i njohur Daniel Dae Kim, është diagnostikuar me COVID-19.

“Përshëndetje të gjithëve – dje u diagnostikova me COVID-19. Duket se do të jem mirë, por kam dashur të ndajë me ju udhëtimin tim me shpresën që ju të jeni të informuar dhe të ketë dobi. Shpresoj që të gjithë të jeni të sigurtë, të qetë dhe mbi të gjitha të shëndetshëm”, shkroi aktori 51 vjeçar në Instagram.

Në videon që ai e ndau në këtë rrjet social, bëri me dije se ai është në shtëpinë e tij në Hawaii që nga e diela e kaluar.

Koronavirusi ka kapluar gjithë botën.

Në Kosovë janë shënuar 20 raste të prekur nga ky virus./Prive.al

Artikuj të ngjashëm