Fotosesioni i fundit i Tunës frymëzuar nga pandemia

By

Fotosesioni i fundit i këngëtares Tuna si duket është frymëzuar nga situata pandemike në botë.

E veshur në të bardha që na kujton shkencëtarët, në imazhin e parë të ndarë në Instagram ndër të tjera shihen një injeksion dhe doreza.

Në postimin që ajo ka ndarë fotografitë, këngëtarja shkruan, “Jeta e shkencëtarëve në laborator.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm