E tha shifrën! Kaq është paguar më së shumti Anxhela Peristeri

By

Këngëtarja Anxhela Peristeri ishte mbrëmë e ftuar në NIN të Klan Kosova.

Ajo në një bisedë me Alaudin Hamitin shpalosi të gjitha risitë që ndërlidhen me emrin e saj, duke përfshirë fitoren në Festivalin e Këngës dhe rrugëtimin në Eurovision.

Por, ajo nuk mbeti pa u ngacmuar pak edhe në pyetjet sfiduese të “Haje ose thuaje”.

Këngëtarja u pyet mbi pagesën më të lartë që ka marrë për të kënduar diku dhe ndryshe nga shumëkush, e tha!

Anxhela zbuloi shifrën por edhe detaje të tjera nga jeta private. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm