E shtuna e Vesës dhe Big Bastës (FOTO)

By

Dyshja e njohur e skenës sonë, Vesa Luma e Big Basta, me ‘fitimin’ e epitetit prind po shihen edhe me të angazhuar se më parë.

Ndryshe nga ç’mendohej ata po gjejnë kohë edhe për projekte muzikore e gjithashtu edhe për kujdes mjaft të madh ndaj djalit të tyre Lianit.

Dita e sotme dyshen i ka gjetur në bregdetin e Shqipërisë të shoqëruar nga Liani i cili po shijon për herë të parë një gjë të tillë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm