“Ku mete” nga Enca gati për publikim

By

Para pak javësh, Enca humbi babain e saj, por jeta vazhdon dhe këngëtarja bën mirë që dhimbjen e transformon në punë.

Mirëpo, duket se fansat duket se e kanë kritikuar artisten për paralajmërimin e projektit të ri, por Enca dha përgjigje duke thënë se nuk do ta shohin kurrë të mërzitur.

E muzika është shëruesi më i mirë i kohërave jo të mira, e prandaj Enca brenda pak ditësh do të publikoj një videoklip të ri.

Fjala është për projektin “Ku mete”, e një copëz nga kjo këngë e ka publikuar në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm