E patë Morena Tarakun me sy të kaltër?

By

Këngëtarja e modelja shqiptare Morena Taraku, përpiqet që gjithmonë të duket bukur në fotografitë që poston në rrjetet sociale ndërsa në imazhin e fundit, ajo na e tërhoqi vëmendjen shumë.

Taraku që njihet si zeshkane e edhe emrin Morena ia vunë për bukurinë prej zeshkaneje që ka,  e ka ndryshuar ngjyrën e syve.

Modelja ka vënë lente kontakti në ngjyrë të shkruar, ndërsa kjo ndërhyrje në pamjen e saj, po i shkon shumë.

Morena së fundmi po jeton në Stamboll, ndërsa ditë më parë, ajo dha lajmin se është fejuar, duke publikuar vetëm një unazë diamanti në gishtin e saj dhe duke i vënë përshkrimin “Unë thash PO”, megjithatë s’ka thënë gjë se kush është djali që ia mori zemrën e i propozoi martesë. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BueCxcdFWft/

Artikuj të ngjashëm