Për fansat e Game of Thrones, HBO ka një surprizë që lidhet me FRONIN

By

Kompania e madhe amerikane HBO i ka lansuar 20 postera të rinj për sezonin final të Game of Thrones.

Fansat po vdesin ta dinë se kush do jetë në krye te Fronit të Hekurt apo Iron Throne?

game of thrones character posters 014249288

Sipas këtyre posterëve, në krye të fronit mund te jetë bash kuzhdo!

Posterat i përfshijnë Daenerys Targaryen (Emilia Clarke), Jon Snoë (Kit Harington), Cersei Lannister (Lena Headey), Jaime Lannister (Nikolaj Coster – Waldau), Tyrion Lannister (Peter Dinklage), Arya Stark (Maisie Williams), Sansa Stark (Sophie Turner), Bran Stark (Isaac Hempstead Wright), Brienne Of Tarth (Gëendoline Christie), Davos Seaëorth (Liam Cunningham), Euron Greyjoy (Pilou Asbæk), Grey Worm (Jacob Anderson), Jorah Mormont (Iain Glen), Melisandre (Carice van Houten), Missandei (Nathalie Emmanuel), Samwell Tarly (John Bradley), Theon Greyjoy (Alfie Allen), Varys (Conleth Hill), The Hound (Rory McCann), dhe The Night King!

game of thrones character posters 014249288

Sezoni final do ta ketë premierën me 14-të Prill në HBO!

game of thrones character posters 014249288
game of thrones character posters 014249288

Artikuj të ngjashëm