Ja në çfarë vendi po e gjiron Blero klipin e ri!

By

Ka paralajmëruar plot projekte të reja. Dhe Blero p vazhdon t’i mbajë premtimet.

Ditë më parë lansoi këngën e re me Kolë Oroshin “Jar na na”, me ritme verore, një këngë që siç tha Blero, dëgjohet veç me zë të lartë.

Kështu ai pas këtij suksesi, po përgatitet të realizojë këngën e re gjirimet e së cilës po i bën në Turqi.

Ky klip pritet të dalë brenda shumë pak ditësh, e pas kësaj kënge, Blero ka treguar se do të ketë edhe një tjetër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm