E patë Andi Shehin në videoklipin e këngëtares shqiptare?

By

Para pak ditësh, Shkenda Dubova shënoi rikthimin e saj në muzikë, që kur u distancua nga viti 2016.

Ajo erdhi në një bashkëpunim më Rikin për këngën me titull “Si dikur”.

Kënga u realizua edhe me videoklip, dhe një nga detajet që mori vëmendje ishte edhe paraqitja e ish-konkurrentit të “Për’puthen”, Andi Shehu.

Për të parë performancën e tij ndiqni videoklipin në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm