Gjashtë miqtë më të famshëm në botë ribashkohen!

By

Xhirimet për episodin special të serialit “Friends” kanë nisur.

Kasta e miqve ka përfunduar xhirimet e episodit special të ribashkimit të tij në Los Angeles. Fotografitë nga setet janë bërë virale në internet.

Episodi sjell personazhet origjinale duke përfshirë Jennifer Aniston, Courteney Cox, David Schwimmer, Lisa Kudrow, Matthew Perry dhe Matt LeBlanc.

Ky episod special u vonua disa herë për shkak të pandemisë COVID-19, por tani ka përfunduar xhirimet në Los Angeles.

Special Reunion Friends do të transmetohet në HBO Max.

Artikuj të ngjashëm