E akuzojnë për largimin, si përgjigjet Nevina?

By

Nevina Shtylla është emri më i ri që i është shtuar ekranit të Top Channel dhe dalja e saj e parë në ‘Procesi Sportiv’ është pritur mjaft mirë nga fansat.

Por një nga ndjekësit e saj në Instagram, i ka shkruar bukuroshes brune:

“Pse ike nga Klani?  Klani të bëri kjo që je sot”.

Por , nga ana e saj, Nevina i atribuon suksesin e saj dhe aftësive e jo vetëm televizionit Klan:

“Kjo që jam sot..vjen falë të tjerë faktorëve..më në krye familjen time! Kam punuar me shumë përkushtim për gjithçka dhe besoj se e kam merituar çdo feedback pozitiv dhe mbështetjen tuaj. Klanit i jam mirënjohëse për një sezon fantastik! Por në TOP them se mund të arrij maksimumin tim..me një investim të vazhdueshëm e mbi të gjitha të mirëmenduar.”

Artikuj të ngjashëm