Festë në familjen e Edona Llalloshit (FOTO)

By

Dita e sotme është e vecantë në kalendar për familjen e këngëtares Edona Llalloshi.

Fiks dy vite më parë, ajo dhe bashkëshorti u bënë prindër për të dytën herë me ardhjen në jetë të djalit, Nurit.

E kjo ditë s’kishte se si të kalonte pa festë në familjen e këngëtares.

Me një tortë dhe të gjithë bashkë krah njëri-tjetrit, familja kanë shënuar këtë moment duke i dëshiruar Nurit çdo të mirë në jetë.

Urimeve për vogëlushin ju bashkangjitemi edhe ne! /prive.al/

Artikuj të ngjashëm