E papritur: Cozman darkon me…

By

Reperi nga Babastars, Cozman i cili nuk është se ia ka lënë keq me raportet me vajzat, sidomos pas ndarjes me Tunën ka befasuar jo pak sonte.

Kjo për faktin se ai është parë teksa darkon me dy këngëtare të pa ndara, Eva dhe Fibi me të cilat edhe ka postuar fotografi në rrjete sociale para pak minutash.

Nuk është ditur paraprakisht për ndonjë miqësi mes emrave të skenës por duket se nga tani e tutje, treshen do t’i shohim bashkë më shpesh.

‘Nën shoqëri të mirë’ – ka qenë mbishkrimi i këngëtares nga Shqipëria, Daniela Kamberi që nuk dihet nëse do ketë fryt ndonjë bashkëpunim mes artistëve.

Artikuj të ngjashëm