E pamësuar! Elvana Gjata tenton të vallëzojë në aeroplan dhe desh rrëzohet (VIDEO)

By

Zakonisht e ka dëshmuar që është një valltare shumë e zonja, por kësaj here desh u rrëzua.

Ndoshta për shkak se Elvana Gjata po tentonte të vallëzonte në shkallët e aeroplanit privat, me të cilin ajo po udhëton nëpër Europë.

Këngëtarja e famshme shqiptare, mbrëmë dha koncert në Zone Club në Prishtinë, e menjëherë është nisur në një tjetër udhëtim.

Ajo ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet duke bërë një vallëzim qesharak, e në fund fare është gati të bijë e të rrëzohet.

“E pamësuar”, ka shkruar ajo në këtë video, duke lënë të nënkuptohet se s’është e zakonshme për të të vallëzojë ashtu. /Prive.al

View this post on Instagram

Not used to

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm