Forma fizike si të Sonit? Hiqni përfundimisht dorë nga konsumimi i…

By

Këngëtarja e njohur Soni Malaj përveç se një artiste e formuar, ka forma fizike që ia lakmojnë të gjithë.

Ajo është mjaft e angazhuar gjatë verës me koncerte dhe mbrëmje të shumta muzikore, megjithatë pavarësisht angazhimeve që të çrregullojnë ciklin e gjumit e ushqimit, apo po ia del të ketë një fizik bombastik.

Së fundmi, Malaj ka qenë e ftuar në emisionin “Pushime on Top”, ku ka rrëfyer rreth më të rejave të saj këtë verë.

E pyetur për sekretet e formës fizike, këngëtarja befasoi duke treguar një fakt lidhur me të, të cilin fansat nuk e kishin ditur më parë.

Ajo tha se nuk konsumon asnjëherë alkool, dhe nuk ia lejon vetes një gjë të tillë.

“Unë nuk pi kurrë alkool, nuk ia toleroj vetes as edhe një “shots” tani në verë, shkoj rregullisht në palestër dhe kujdesem shumë për veten”, ka thënë Soni. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm