E mrekullueshme! Khloe Kardashian nën krijimin e Lena Berishës

By

Dizajnerja e njohur nga Kosova, Lena Berisha, falë punës së saj ka arritur të njihet edhe në tregun ndërkombëtar.

Pasi veshi shumë emra të njohur botërorë si Cardi B, Beyonce, së fundmi kreatorja Lena Berisha ka veshur yllin e famshëm – Khloe Kardashian.

Ylli i famshëm ishte e pranishme në një ceremoni martese të miqve të saj, dhe për këtë zgjodhi krijimin e dizejnatores Lena Berisha.

Padyshim që Khloe shkëlqeu si gjithnjë në daljen e saj.

Në postimin e mëposhtëm mund të shihni më shumë nga yllin i realitetit nën krijimin fantastik të dizejnatores sonë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm