Ledina Çelo, një nuse Kosove! (VIDEO)

By

Shpesh e shohim në rrjete sociale teksa mahnit përkundër kohës me linjat trupore dhe dukjen në përgjithësi por në intervista dhe projekte muzikore ka kohë që se kemi parë.

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo ishte sonte mysafire në Prive për të treguar për jetën e saj dhe planet në të ardhmen.

Çelo tregoi se si ishte për të fillimi i një jete si nuse e Kosovës dhe jetesën në Gjermani.

Mes tjerash, Ledina foli edhe për fëmijët që janë arsyeja e rikthimit të saj të shpeshtë në vendlindje.

Djali dhe vajza duken ta pëlqejnë shumë vendin e origjinës dhe kjo po i gëzon shumë edhe prindërit.

Por, a po mendon të rikthehet këngëtarja me projekte dhe cilat janë ofertat që i ka marrë ?! Përgjigjet i kuptoni në materialin e mëposhtëm të përgatitur nga gazetarja Maki Bajrami. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm