I FUNDIT: Projekti pasues i Erës tashmë ka një DATË PUBLIKIMI?!

By

Në intervistën 60 sekondëshe në Prive, Era Istrefi në fund të Dhjetorit kur u pyet për projektin e ri dhe datën e publikimit u shpreh se ka fituar alergji nga një gjë e tillë.

Fjalët për projektin pasues të ‘Bonbon’, shtyerjet dhe një situatë ku fansat mezi prisnin këngën në fjalë e kanë përcjellur për muaj të tërë këngëtaren.

Por, duket se më në fund, kënga e re ka një datë të publikimit.

Prive kishte deklaruar në Janar se sipas gjitha gjasave, Shkurti do jetë muaji i shumëpritur.

Një gjë të tillë e ka vulosur edhe Era para pak minutash përmes një postimi në Instagram nga studio muzikore.

‘Shkurt 017’ – ka qenë mbishkrimi i këngëtares duke nxitur dilema për momentin e shumëpritur.

Kënga për përvjetorin e nëntë të pavarësisë?! Kjo po që do jetë një dhuratë fantastike! /Prive.al/

alberti dhe besa

Artikuj të ngjashëm