E lidhur apo jo? Liberta Spahiu jep përgjigjen më interesante të mundshme (VIDEO)

By

Për nëntë vjet ka drejtuar një emision që ka gërmuar në jetën personale të të famshmëve dhe e ka njoftuar publikun për së afërmi me ta.

Por për moderatoren e emisionit Prive, Liberta Spahiun rrallë herë flitet.

Jeta e saj personale është mbajtur e mbyllur hermetikisht nga ajo, por ndonjë lajm aty këtu ka depërtuar. E megjithatë, ajo nuk flet asnjëherë për ato që shkruhen e thuhen për të.

Moderatorja këtë herë ka qenë vet pjesë e rubrikës “50 Pyetjet”, në të cilat është përgjigjur pa hezitim.

E pyetur nga gazetarja Maki Bajrami se a është në lidhje apo jo, Liberta ka dhënë një përgjigje mjaft interesante.

Ndiqeni videon në vazhdim:

 

Artikuj të ngjashëm