E keni dëgjuar Çiljetën duke kënduar muzikë popullore? (VIDEO)

By

Përveç muzikës që Çiljeta bën, ajo di të këndojë edhe popullore dhe këtë e ka vërtetuar me një video të postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja na riktheu 9 vite më pas në një shoë live të organizuar nga Armend Rexhepagiqi.

“Mirë, mirë më shkojnë edhe populloret”, shkroi këngëtarja.

Si mendoni ju, i shkon ky zhanër i muzikës apo jo?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm