Gjiko dhe Elita bëhen prindër: Zbulohet gjinia e bebit

By

Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër.

Burime për Prive.al e kanë konfirmuar zhvillimin që ka ndodhur sot.

Çifti janë bërë prindër të një djali siç edhe është zbuluar në postimin e nënës së Gjikos, e bërë gjyshe sot për herë të parë.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm