E keni dëgjuar apo ende këngën e Milot e Edona Llalloshit?

By

Motër e vëlla, pas shumë kohësh lansuan këngën e tyre të re.

Besojmë të gjithë e kujtoni këngën “Për ty po flas”, të cilën dyshja e lansuan shumë vjet më parë.

https://www.youtube.com/watch?v=PK4nx3oupbQ

Ndërsa tani ata kanë lansuar këngën e tyre të re me titullin “Nuk harrohet”, e cila është në dispozicion në shumë platforma digjitale, përveç në Youtube.

Gjithsesi, këngën e re të dyshes mund ta dëgjoni në Premiere Songs, në iTune dhe Spotify. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm