Befasi nga Baby G (FOTO)

By

Baby G është gati!

Pas ndërrimit të menaxhmentit dhe një lëmshi që pasoi, këngëtarja me origjinë nga Shqipëria, tashmë nën menaxhimin e Jetmir Agajt pritet të ‘bombardojë’ në skenën muzikore shqiptare.

E për një përmbyllje të duhur, Baby G, 2017-tën nuk po e lëshon pa një projekt.

Këngëtarja ka finalizuar këngën e re ‘Mos u nal’ të punuar nga Cricket e Nurteel me videoklip të Max Production.

Për fansat, kënga parashihet të jetë gati nesër, në ora 19:00. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm