Nisin xhirimet e klipit ‘A t’merr malli’! (FOTO)

By

Dyshja e njohur e skenës Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son ditë më parë paralajmëruan projektin e tyre më të ri ‘A t’merr malli’.

E me të përfunduar versionin audio të këngës ata nisën punën për xhirimet e klipit duke zgjedhur një lokacion mjaft interesant.

Kjo nuk është hera e parë që dyshja bashkëpunojnë në projekte muzikore pasi që e kaluara është e mbushur me projekte tyre të cilat rezultuan mjaft të suksesshme.

E nëse edhe kënga e re ndjek rrugën e tyre padyshim që do të jet një HIT i ri në tregun muzikor shqiptar. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm