E flaktë në të kuqe, Samanta Karavella më seksi se asnjëherë në klipin e ri

By

Prive javën që lamë pas, paralajmëroi projektin e ri të këngëtares Samanta Karavella.

Dhe kënga është gati që shumë shpejt të publikohet sepse tashmë xhirimet e klipit kanë përfunduar.

Karavella ka lansuar disa inserte nga seti i xhirimeve në të cilat ajo tregon se “do e kalli fare” me pamjen.

Këngëtarja që shquhet edhe për bukuri fizike e forma të mira, do duket përvëluese flakë në një kostum të kuq.

Kënga e Samantës publikohet së shpejti e titullin e mbanë “Kush jam”.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm