Tani reper i famshëm: E gjeni dot kush është vogëlushi në foto?

By

Sot është një reper i famshëm dhe pjesë e njërit prej grupeve më të mëdha të reperëve shqiptarë.

Ai është inkuadruar në labelin “Baba Stars” shumë vjet më parë dhe ka një karrierë muzikore në Kosovë e Shqipëri.

E gjeni dot kush është vogëlushi në foto?

Epo, është pikërisht Ylber Abdullahu apo i njohur si Cozman. Reperi ka publikuar në profilin e tij në instagram këtë fotografi nga fëmijëria, të realizuar 33 vjet më parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm