E fejuara e këngëtarit shqiptar, serbe?

By

Pak nga pak, këngëtari Erik Lloshi po zbulon nga zhvillimi më i fundit në jetën private.

Pasi bëri të ditur befasishëm lajmin e fejesës, pak muaj pas ndarjes, ai tashmë përmes një postimi ka bërë të ditur identitetin e vajzës me të cilën është bashkë.

Në postimin e fundit ai ka bërë të ditur emrin e vajzës që i ka vjedhur zemrën e cila quhet Romina Sablic.

Kjo ka ngjallur diskutim mbi nacionalitetin e vajzës e cila është menduar të jetë serbe.

Por, Romina është e rritur në Tiranë ku edhe ka studiuar dhe me gjasë është takuar me Lloshin.

Të trashëgohen çifti! /pRive.al

@romina_sablic

A post shared by Eriklloshi (@eriklloshi) on

Artikuj të ngjashëm