KËNGA E LONI GASHI NË MTV!

By

Këngëtari Loni Gashi ka publikuar videoklipin e tij të ri pas asaj që solli në duet me Stresin.

Por ndryshe nga ‘Crazy and Wild’ kënga e re ‘Higher’ ka një tjetër destinacion.

I gjithë ky projekt është punuar në Angli dhe do të transmetohet në kanale të njohura muzikore në botë si ‘MTV’, ‘The Box’ e ‘4music’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm