E fejuara e Albatritit priti ditëlindjen në dasëm

By

Në mesin e shumë të ftuarve në dasmën e djalit të këngëtares Shyhrete Behluli, të pranishëm ishin edhe plot fytyra publike.

Mes tyre, edhe familja Muqiqi, Nysreti, Merita dhe djali Albatrit Muqiqi me të fejuarën, Egzonën.

E prania e tyre në dasëm ishte pak më e veçantë për çifitin për faktin se Egzona ka pasur ditëlindjen duke pritur momentin në dasëm kur akrepat kanë shënuar orën 00:00.

Në ditën e veçantë, nuk kishte se si të mos vinte një urim nga personi i zemrës, Albatriti i cili ka dëshiruar më të mirat për të fejuarën nën mbishkrimin: ‘Sot ke ditelindjen ti zemra ime, i gezofshim edhe pritshim 100 Tjera se bashku ?? TE DUA’ shoqëruar nga një fotografi nga dasma. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm