Fero tallet keq me Unikkatilin, i ‘gjen’ vend pune

By

Fero ka vendosur të tallet keq me atë që nga shumëkush konsiderohet si legjenda e hip-hopit shqiptar.

Fjala është për reperin Unikkatil.

Shkas është  bërë një konkurs për enëlarës, skarist dhe ndihmës kuzhinier në një nga lokalet e kryeqytetit.

Reperi ka reaguar duke e etiketuar Unikkatilin për këtë konkurs pune.

Mesa duket kjo është forma e zgjedhur nga Fero për t’u tallur me Viktorin, për të cilin nuk është se ka dëshmuar ndonjëherë respekt, përkundër viteve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm